• biggest-poplar
 • plywood
 • ckwood-pallet-blov
 • LVL (laminuara rimeso lëndë druri)

  LVL (laminuara rimeso lëndë druri)

 • kompensatë

  kompensatë

 • bllok

  bllok

Rreth nesh

Linyi Haoshan Wood Co, Ltd, është një prodhim profesional të materialit kompensatë druri kaci (LVL, bllok dhe kështu me radhë), rimeso, OSB, Doorskin etj, të vendosura në qytetin e Linyi, Shandong Pr, Kinë. Kryesisht produktet tona është LVL (Paketimi LVL, LVL Board tribunë, LVL kontrabandist, Mobilje LVL), bllok paletave (LVL Block, bllok Chip, bllok kompensatë), kompensatë (kompensatë Tregtare, Film ballafaquar kompensatë, kompensatë poliestër, Melamine kompensatë, UV kompensatë , dera e lëkurës dhe kështu me radhë.) Ne mund të furnizimit certifikimin SGS Carb FSC, etc.We eksport nga viti 2006, me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme, të çmimeve konkurruese, shërbim ndihmë të mirë që ne të krijuar bashkëpunim afatgjatë me klientët tanë.

WhatsApp Online Chat!