• biggest-poplar
 • plywood
 • ckwood-pallet-blov
 • LVL (ламинат фурнир граѓа)

  LVL (ламинат фурнир граѓа)

 • иверица

  иверица

 • блок

  блок

за нас

Linyi Haoshan дрво копродукции, Ltd е професионална изработка на иверица дрвени палети материјал (LVL, блок и така натаму), дрво, OSB, Doorskin итн, кој се наоѓа во Linyi Сити, Шандонг Pr, Кина. Нашите главно производи е LVL (Пакување LVL, LVL одбор скеле, LVL тркач, Мебел LVL), палети блок (LVL Блок, чип блок, иверица блок), иверица (трговско иверица, филм со кои се соочуваат иверица, полиестер иверица, меламин иверица, УВ иверица , кожата вратата и така натаму.) Ние можеме да снабдување сертификација SGS CARB FSC, итн Ние извоз од 2006 година, врвот и стабилен квалитет, конкурентна цена, добра услуга може да ни помогне да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти.

WhatsApp Онлајн Chat!